happy
320+

Memnun Müşteri

project
280+

Tamamlanan Proje

work
240+

Aylık Çalışma Saati

support
24/7

Teknik Destek

image
Web Sitesi

Web Tasarımı

Teknoloji, gündelik yaşamın vazgeçilmezi... Özellikle akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla insanlar sürekli teknolojiyle iç içe bulunur konumda. Bu yemek yiyeceği restoranı, satın alacağı su arıtma cihazını, çalışacağı hafriyat firmasını önce internetten araştırıyor, bir veriye ulaşamazsa bu da müşterinin gözünde kötü bir prestij oluşturuyor.

Belki de sizinle çalışmak için internette araştırma yapıp başka bir firmanın sitesini görüp onunla çalışıyor. Siz de haberiniz olmadan müşteri kaybediyorsunuz. Bu yüzden web siteleri firmaların prestij sağlamalarında ve müşterilerini arttırmalarında en önemli etken.

image
Firmanız İçin

Kurumsal Web Site Tasarımı

İşletmenize özel web siteniz olsun ister misiniz? İşletmenizi Google'da en iyi şekilde temsil eden kurumsal bir web siteniz olsun. Sayın Web Tasarım olarak size özel yazılımla kodlanmış bir siteye sahip olabilirsiniz!

image
Neden E-Ticaret?

E-Ticaret Sitesi

Hemen kendi işinizin patronu olun!Bir işletme sahibiyseniz, geniş kitlelere hitap etmelisiniz. Markanızı dünyaya yayabilmelisiniz, bunu da milyonlarca kullanıcısı olan Google'da bir e-ticaret sitesi açarak yapabilirsiniz. Sitenizi sizin için kuruyoruz, tüm fonksiyonları aktif halde size teslim ediyoruz.

Hizmet Detayları

Web Sitelerimizin Özellikleri

Takdir edersiniz ki tüm siteler aynı özelliklere sahip olmaz, sizin istekleriniz ve ihtiyacınız doğrultusunda hareket ederiz.

Yeni Projeniz İçin Beraber Çalışalım!

Hızlıca Başlayalım
İşlem Bölümü

Web Tasarım Sürecimiz

Tasarım sürecimiz kanıtlanmış bir yaklaşımı takip eder.

Process
1

Sizi Dinliyoruz

Elbetteki iyi bir projenin yolu birbirimizi iyi anlamaktan geçiyor. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı önemle dinliyoruz, gerekli notlarımızı alıyoruz çünkü projenizde isteklerinizin hiçbir kısmını atlamak istemiyoruz. Bu görüşmelerimiz duruma ve ihtiyaca göre telefon, mail, video konferansı olarak oluşturulabilir.

2

Prototip

Bu kritik aşama sadece siz değerli müşterilerimiz memnun olasınız diye. Sizden hiçbir ücret talep etmeden sizin için bir taslak çıkarıyoruz. Kritik değerlendirmeleri bu aşamada yapıp gerekli değişikliklerde anlaştıktan sonra proje aşamasına geçiyoruz.

Process
Process
3

Projeye Geçiş

Bu aşamada artık resmi olarak projeye geçiyoruz. Proje bitimine doğru sizden içerik verileri isteyeceğiz. Bu verileri de sitenize ekleyip tamamen size uygun hale getireceğiz.

4

Teslim ve Tesellüm

Proje bitti. Size projenizi teslim etmeden önce fikrinizi alıp son olarak gerekli revizeleri yaptıktan sonra size teslim ediyoruz. Bu aşamadan sonra dilerseniz SEO hizmeti veriyoruz ve devamlı olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Unutmayın! Sayın Web varsa problem yoktur.. İletişim alternatiflerimiz sizin için 7/24 aktif durumda.

Process
En İyi Desteği Sunuyoruz

Neden Sayın Web'i Tercih Etmelisiniz

SWT (Sayın Web Tasarım) olarak bizi tercih etmenizi gerektirecek ilk neden 'Güven'. Güven, bizim için ticaretteki en önemli olgudur.

service

Güvenilir Hizmet

Verdiğimiz sözleri daima tutuyor, kişisel bilgilerinizi, verilerinizi sır gibi saklıyoruz.

service

Gelişime Açık

Çağın gerisinde kalmıyor, sürekli gelişiyor ve daha iyi hizmet veriyoruz.

service

Tam Teknik Yetkinlik

İsteklerinize kısa sürede cevap verebilecek teknik yetkinliğe sahibiz.

service

Kaliteli Mobil Uygulama

Mobil uygulamanız firmanızı yansıtabilmeli. Vermek istediğiniz mesajı aktarabilmelisiniz.

service

Kısa Süre Yüksek Kalite

İhtiyaçlarınıza en kısa sürede yanıt vermeye çalışıyoruz, vaktinizi boşa harcamıyoruz.

service

Etkili ve Sürekli İletişim

7/24 ulaşılabilir olup sürekli etkileşimde oluyoruz, iletişim sıkıntısı yaşamıyoruz.

Yeni Projeniz İçin Beraber Çalışalım!

Hızlıca Başlayalım
Değerlendirmeler

Web Tasarım Hizmeti İçin Yorumlar

Müşterilerimizin, hakkımızda ne söylediklerini inceleyin.

İşletmemi açtıktan sonra en fazla düşündüğüm konu web sitemin nasıl olacağıydı çünkü ilerleme katedebilmek için iyi bir sitem olması gerekiyordu. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile sizinle tanıştım ve iyiki de tanışmışım. Artık harika bir sitem var ve işletmemin bu kadar ilerlemiş olması bir yerden de sizin sayenizde, çok teşekkür ediyorum.

Bayram Hüner

Oyun Ticaretim Kurucusu, İstanbul

Çalışmaya başladığımız günden bu yana size ne zaman istersem ulaştım. Amatörce site yapanlardan çok çekmiştim, işi en başından ehline vermeliydim. Sayenizde göz alıcı bir sitem var artık. Bundan sonra en değerli iş ortaklarımdansınız, sizinle daha çok çalışacağız.

Mehmet Altan

Andy-Ar Soruyor Yöneticisi, İzmir

Sizden önce birkaç yerden fiyat aldım inanılmaz uçuk fiyatlar verdiler. Daha sonra sizinle iletişime geçtim. adım adım her şeyle ilgilendiniz. Ve diğer firmalardan çok daha uygun fiyata daha kaliteli olan hizmetinizden faydalandım sizlere ve ekibinize çok teşekkürler. Bundan sonra dijital ajans işlerim olunca aklıma gelen ilk firma siz olacaksınız.

Fulya Güler

Fulya Moda Kurucusu, Aydın

Yorumların Tümünü Görüntüle
BERABER ÇALIŞALIM

Projenizi Şimdi Hayata Geçirelim

Projeye Başlayalım

Veya şimdi bizi arayın 0 (536) 896 6390

shape
shape
shape
shape