Merakınızı Giderelim

Siteyi teslim etme süresi projeden projeye farklılık gösterir. Eğer projeniz çok kapsamlı değilse ve orta seviye bir proje ise ortalama 15 gün içinde teslim etmeye çalışıyoruz. Kapsamlı projeleriniz için de özel olarak konuşulup anlaşıldığı sırada teklif verirken ortalama ne kadar sürede biteceğini de hesaplayıp size iletiyoruz.

E-ticaret sitelerinde veya kurumsal sitelerde fark etmez, eğer bir satın alma ve kargo işlemleri var ise biz bu entegrasyonları sizin için sitenize entegre ediyoruz. Sizi sonradan uğraştırmamak için teslim etmeden önce tüm entegrasyonlar tamamlanmış, site satın alıma uygun şekilde hazırlıyoruz.

Bu tamamen size kalmış bir şey ihtiyacınıza ve isteklerinize göre; özel yazılım ile PHP tabanlı veya HTML tabanlı kurulabilir, Wordpress tabanlı kurulabilir, Opencart tabanlı kurulabilir yani bunu siz belirliyorsunuz.

Sitenin kurulum aşamasından size teslim edilinceye kadar geçen sürede tüm içeriklerinizi biz giriyoruz. Site kurulup teslim edildikten sonra admin panelinden sitenize içerik veya e-ticaret sitesi ise kolaylıkla ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Takıldığınız her noktada bizden destek almaktan çekinmeyin.

SEO sabır ve zaman isteyen bir iştir. Meyvesini hemen vermez. Dolayısıyla net bir şey yaptıktan sonra da Google'da direkt üst sıralara çıkılmaz. Yapılan stratejiler sürekli olarak kendini güncelleyen Google'a göre uyum gösterir. Bu yüzden böyle bir garantiyi hiçbir firma veremez, vermemelidir. Çünkü böyle bir garanti Google tarafından bize verilmez. Biz çalışmalarımızı yaparız, stratejilerimizi ve analizlerimizi oluştururuz. Başarı da çalışmayı kovalar ve Google tarafından sevilen sitemiz üst sıralarda yerini alır.

Tekliflerimizi hazırlarken; projenin büyüklüğünü, fonksiyonlarını, maliyetini, mesaisini göz önünde bulundurarak sizlere en uygun teklifi hazırlamaya çalışıyoruz.