Yorumlar

Müşteri Görüşleri

Müşterilerimizin görüşlerini inceleyin.

İşletmemi açtıktan sonra en fazla düşündüğüm konu web sitemin nasıl olacağıydı çünkü ilerleme katedebilmek için iyi bir sitem olması gerekiyordu. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile sizinle tanıştım ve iyiki de tanışmışım. Artık harika bir sitem var ve işletmemin bu kadar ilerlemiş olması bir yerden de sizin sayenizde, çok teşekkür ediyorum.

Good Review

Bayram Hüner

Oyun Ticaretim Kurucusu, İstanbul

Çalışmaya başladığımız günden bu yana size ne zaman istersem ulaştım. Amatörce site yapanlardan çok çekmiştim, işi en başından ehline vermeliydim. Sayenizde göz alıcı bir sitem var artık. Bundan sonra en değerli iş ortaklarımdansınız, sizinle daha çok çalışacağız.

Good Review

Mehmet Altan

Andy-Ar Soruyor Yöneticisi, İzmir

Sizden önce birkaç yerden fiyat aldım inanılmaz uçuk fiyatlar verdiler. Daha sonra sizinle iletişime geçtim. adım adım her şeyle ilgilendiniz. Ve diğer firmalardan çok daha uygun fiyata daha kaliteli olan hizmetinizden faydalandım sizlere ve ekibinize çok teşekkürler. Bundan sonra dijital ajans işlerim olunca aklıma gelen ilk firma siz olacaksınız.

Good Review

Fulya Güler

Fulya Moda Kurucusu, Aydın

Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Uygulamanın kuruluş aşamasını adım adım danışarak yaptılar. Aklımdaki hayalini kurduğum mobil uygulamayı geliştirerek yaptılar. Benim için de güzel bir deneyim oldu. Ekibiniz çok başarılı, her şey için Allah razı olsun.

Good Review

Görkben Uzunlar

İzmir, Konak

Ben Ankara'da ayakkabıcıyım. Sayın Web Tasarım'ı İnstagram reklamında gördüm, sadece telefonla görüşerek hiç yüz yüze gelmeden bir mobil uygulama geliştirdik. Çok sağolun. Artık Ankara'da da bir iş ortağınız var her zaman beklerim.

Good Review

Murat Yıldırımlar

Ankara, Keçiören

Sizden önce dükkanda oturup müşteri beklerdim. Korona yüzünden neredeyse iflas edecektim. İnternette sizi gördüm ve mobil uygulama tasarımı hakkında bilgi almak için sizi aradım. Çok güzel aydınlattınız. Kesinlikle tercihim siz olacaksınız, müşteri hassasiyetiniz için bile tercih sebebisiniz.

Good Review

Emre Dönmez

Bursa, Harmancık

Üniversiteden yeni mezun oldum atama beklerken aklıma girişimci olma fikri iyice yer edindi. Önce pazarlayacağım ürünü belirledim. Daha sonra sizden bir e-ticaret sitesi aldım. Daha dosğrusu birlikte bir site yaptık. Çok şükür şu an işlerim çok iyi. Başarılı bir girişimci oldum ve dükkan açacağım. Kurumsal bir sirteye de ihtiyacım var onu da gönül rahatlığıyla size emanet edeceğim. Her şey için çok teşekkürler.

Good Review

Berkay Verimli

Girişimci, İstanbul

Ben kurumsal firmam için web tasarım hizmeti aldım gayet memnun kaldım açıkçası. Kullanışlı ve rahat bir arayüz tasarımları var. Karışık bir arayüz yerine sade ve göze hitap eden tasarımlara yer veriyorlar. Bu da müşteriyi anlam karmaşasından kurtarıyor, asıl mesaja odaklıyor.

Good Review

Taylan Altan

Taylan Ölçüm Genel Müdür, İstanbul

Sayın Web Tasarım ile uzun yıllardır çalışıyorum. Kendilerinden sitelerimiz için SEO ve SEM hizmeti alıyoruz ayrıyeten uyguladıkları stratejilerle sergiledikleri performans da gözle görülür kalitede. İşini hakkıyla yapan sayılı dijital ajanslardan. Kendilerinden çok memnunum, çalışmaya da devam edeceğim.

Good Review

Ahmet Çağlar

Water Alkali'nin Kurucusu, Uşak

Yorumlar

Kullanıcı Yorumları

Hizmetlerimizi daha önceden kullanan insanlarının görüşlerini inceleyin.

review service logo

Yorumlarda hep önceki kötü deneyimlerinden bahsetmişler. İyi ki ilk size denk geldim, kötüsüne denk gelseydim kesin soğurdum işimden. Herkese tavsiye ediyorum.

Good Review

Seren Yurtsuz

Freelancer, Ankara

review service logo

Trabzondan selamlar. Sizinle çalışmak güzel oldu. Tereddütlerim vardı ama hepsi boşaymış. Uzun süre sizinle çalışacağım.

Good Review

Cafer Durmaz

Freelancer, Trabzon

review service logo

Günlük yazarlığından sizinle birlikte blog yazarı oldum. Bu deneyimimi blog yazımda da paylaşacağım. Çok güzel bir blog sitesi oldu her şey için çok teşekkürler.

Good Review

Rasim Özdar

Blog Yazarı, Bursa

review service logo

Ben de bu sektördeyim birçok site inceledim. Bu kadar güzel geri dönüşler görmedim. Umarım sizinle çalışma fırsatım olur. Heyecanla sizinle çalışmayı bekliyorum.

Good Review

Pınar Yanık

Web Geliştiricisi, Aydın

review service logo

Başladığınız yerden bugünlere gelişiniz harika bir gelişim. Tebrik ederim başarılarınızın devamını dilerim.

Good Review

Adem Turna

Girişimci, Antalya

review service logo

Güzel yorumlarınız ve aldığım tavsiyeler üzerine sizinle çalışma kararı aldım bakalım nasıl sonuçlanacak.

Good Review

Kazım Hayman

Grafik Tasarımcı, Afyon

review service logo

Siteniz çok kullanışlı kafamdaki her soruya cevap bulabiliyorum. Teklif al butonuna tıkladıktan sonra 10 dakika içerisinde benimle iletişime geçtiniz. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar görüştük sizinle çalışmak için sabırsızlanıuyorum.

Good Review

Ceren Yaman

Girişimci, İzmir

review service logo

Siteyi kurduk her şey bitti dört ay geçti belki üstünden. Yeni içerikleri ekleyerek ve site için düzenlemeler yapmak için sizleri aradım halen numaram mevcuttu. Telefon buyrun mert bey diye açıldı. Asıl başarınızın bu olduğuna inanıyorum çok memnun kaldım.

Good Review

Mert Şahin

Tasarımcı, Manisa

review service logo

Sitem beklediğimden çok daha iyi oldu. Rakiplerimden bir değil birçok adım öne geçtiğimi söyleyebilirim. Fiyat&Kalite analizlerim sonucunda en iyisi olduğunuza kanaat getirdim. Umarım çizginizi bozmazsınız.

Good Review

Hira Erken

Girişimci, İzmir