İşlem Bölümü

Web Tasarım Sürecimiz

Tasarım sürecimiz kanıtlanmış bir yaklaşımı takip eder. İhtiyaçlarınızı derinlemesine anlamakla başlıyoruz ve bir planlama şablonu oluşturuyoruz.

Process
1

Sizi Dinliyoruz

Elbetteki iyi bir projenin yolu birbirimizi iyi anlamaktan geçiyor. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı önemle dinliyoruz, gerekli notlarımızı alıyoruz çünkü projenizde isteklerinizin hiçbir kısmını atlamak istemiyoruz. Bu görüşmelerimiz duruma ve ihtiyaca göre telefon, mail, video konferansı olarak oluşturulabilir.

2

Prototip

Bu kritik aşama sadece siz değerli müşterilerimiz memnun olasınız diye. Sizden hiçbir ücret talep etmeden sizin için bir taslak çıkarıyoruz. Kritik değerlendirmeleri bu aşamada yapıp gerekli değişikliklerde anlaştıktan sonra proje aşamasına geçiyoruz.

Process
Process
3

Projeye Geçiş

Bu aşamada artık resmi olarak projeye geçiyoruz. Proje bitimine doğru sizden içerik verileri isteyeceğiz. Bu verileri de sitenize ekleyip tamamen size uygun hale getireceğiz.

4

Teslim ve Tesellüm

Proje bitti. Size projenizi teslim etmeden önce fikrinizi alıp son olarak gerekli revizeleri yaptıktan sonra size teslim ediyoruz. Bu aşamadan sonra dilerseniz SEO hizmeti veriyoruz ve devamlı olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Unutmayın! Sayın Web varsa problem yoktur.. İletişim alternatiflerimiz sizin için 7/24 aktif durumda.

Process

Yeni Projeniz İçin Beraber Çalışalım!

Hızlıca Başlayalım